Súťaž - Debata o stave Únie

 

Leží vám na srdci budúcnosť Európy? Chceli by ste sa zúčastniť výročnej debaty o stave Únie, ktorá sa bude konať v septembri? Môžete vám to umožniť. Musíte však pre to niečo urobiť.

Ako sa zapojiť?

Je to veľmi jednoduché, všetko, čo musíte urobiť, je zapísať do našej kampane www.thistimeimvoting.eu čo najviac ľudí. Pošlite im váš osobný link, cez ktorý sa môžu  prihlásiť aj oni:

https://www.thistimeimvoting.eu/?recruiter_id={číslo}). Čas máte do 31. júla polnoci. Medzitým vás budeme pravidelne informovať o tom, koľkých sa vám už podarilo zapísať.  

Desiatich z vás, ktorým sa podarí získať do kampane najviac ľudí, pozveme v septembri na plenárne zasadnutie do Štrasburgu. Vtedy sa bude konať výročná debata s Junckerom o stave Únie - SOTEU.

Čo môžete vyhrať?

Desiatich víťazov pozveme od 10. do 13. septembra do Štrasburgu. Budú sa môcť stretnúť s poslancami a sledovať debatu o stave Únie s Junckerom z VIP kresiel. Ide o najdôležitejšiu plenárnu debatu, ktorá sa koná každý rok v septembri. Poslanci počas nej s predsedom Európskej komisie hovoria o tom, čo sa nám podarilo dosiahnuť za uplynulý rok a na čom by sme mali popracovať v budúcnosti. Tu je rekapitulácia minuloročnej debaty.

Počas vašej návštevy vám vždy bude k dispozícii niekto z nášho tímu. Cestu a ubytovanie vám zariadime a uhradíme my.

Kto sa môže súťaže zúčastniť?

Musíte mať najmenej 18 rokov, žiť v Európskej únii a mať čas vycestovať od 10. do 13. septembra do Štrasburgu. Desať víťazov budeme kontaktovať mailom do 48 hodín po uzávierke súťaže (31. júla 2018). Nezabudnite preto kontrolovať vaše maily.

Účasťou v tejto súťaži súhlasíte s tým, že môžete byť filmovaní a video s vami môže byť použité na našich sociálnych sieťach.