SOTEU Competition 2018

 

Czy chcesz podzielić się swoimi poglądami na temat przyszłości Europy i wygrać wyjazd do Strasburga na debatę o stanie Unii?

Nie ma nic prostszego!

Jak wziąć udział w konkursie?

Zachęć swoich znajomych do dołączenia się do naszej kampanii, używając swój unikalny link, który został Ci przydzielony po zapisaniu się na stronie www.thistimeimvoting.eu. Będziemy Ci wysyłać uaktualnienia, na temat tego, ile osób udało Ci się w ten sposób przekonać.

Mamy tylko dwa warunki: używaj swój unikalny link (wygląda tak: https://www.thistimeimvoting.eu/?recruiter_id={numer}) i daj z siebie, wszystko by zachęcić jak najwięcej osób przed północą, 31 lipca. 10 osób, które zachęci najwięcej osób do przyłączenia się do kampanii, otrzyma zaproszenia do Strasburga na debatę o stanie Unii. Parlament pokryje koszty podróży i zakwaterowania.

Co składa się na nagrodę?

10 zwycięzców konkursu zostanie zaproszonych na wyjazd między 10-13 września. W trakcie wizyty w Parlamencie będą mieć szansę poznać europosłów i otrzymają zaproszenia na debatę o stanie Unii. Ta doroczna debata to najważniejsze wydarzenie polityczne w Parlamencie Europejskim. Zespół Parlamentu będzie do Waszej dyspozycji.

By wziąć udział w konkursie, musisz mieć ukończone 18 lat, mieszkać w jednym z krajów Unii Europejskiej i mieć możliwość przyjazdu do Strasburga w terminie 10-13 września. 10 zwycięzców konkursu otrzyma informacje o wyniku za pośrednictwem wiadomości e-mail w ciągu 48 godzin od zakończenia konkursu (czyli 31 lipca). 

Biorąc udział w naszym konkursie, zgadzasz się także na to, że przebieg Twojej wizyty w Strasburgu będzie filmowany, a wideo zostanie opublikowane na profilach Parlamentu Europejskiego w mediach społecznościowych.