SOTEU konkursas

Norėtumėte pasidalinti savo vizija apie Europos ateitį? Dalyvaukite Europos Parlamento rinkimų kampanijos konkurse ir laimėkite kelionę į metinius debatus apie Europos Sąjungos padėtį (angl. SOTEU) Strasbūre.

 

Konkurso taisyklės

Konkurso taisyklės labai paprastos. Tereikia paraginti kuo daugiau žmonių prisijungti prie EP informacinės kampanijos pasinaudojant unikalia nuoroda, kurią gausite prisiregistravę tinklalapyje www.thistimeimvoting.eu. Pasidalinkite ja su draugais, o mes jus informuosime, kiek žmonių prisiregistravo jūsų dėka!

Štai kaip atrodys ši nuoroda: https://www.thistimeimvoting.eu/?recruiter_id={Numeris}.

 

Apdovanojimas

Dešimt tų, kurių dėka iki liepos 31 d. prisiregistruos daugiausia žmonių, bus pakviesti apsilankyti Europos Parlamente Strasbūre rugsėjo 10–13 dienomis. Vizito metu, padedant EP rinkimų komandai, jie turės galimybę susitikti su EP nariais bei stebėti svarbiausią Europos Parlamento metų renginį – debatus apie Europos Sąjungos padėtį – iš VIP ložės.

 

Kas gali dalyvauti šiame konkurse?

Konkurse gali dalyvauti 18 metų ir vyresni asmenys, gyvenantys vienoje iš ES valstybių narių ir pasirengę atvykti į Strasbūrą 2018 m. rugsėjo 10–13 dienomis. Su dešimt išrinktųjų susisieksime per 48 valandas nuo konkurso pabaigos liepos 31 d., tad nepamirškite tikrinti savo el. pašto.

Dalyvaudami šiame konkurse jūs sutinkate būti filmuojami ir kad jūsų atvaizdas gali būti panaudotas Europos Parlamento socialinių tinklų paskyrose.