SOTEU konkurss

Kas soovid oma mõtteid ja ideid Euroopa tulevikust ka teistega jagada ning sõita Strasbourgi kuulama arutelu Euroopa Liidu olukorrast (SOTEU)?

Siin on Sinu võimalus - osalemine on tasuta!

Tänu sellele ainulaadsele ettevõtmisele kutsutakse kümme konkursil osalejat Strasbourgi SOTEU üritusele.

Kuidas konkursil osaleda?

See on lihtne! Kutsu üles inimesi meie kampaaniaga ühinema, jagades oma isiklikku linki, mis saadetakse Sulle registreerides ennast aadressil www.thistimeimvoting.eu, nii paljude sõprade-tuttavatega kui võimalik. Hoiame Sind kursis, kui palju inimesi tänu Sinule on registreerunud.

Konkursil kehtivad kaks põhilist reeglit: veendu, et inimesed kasutavad registreerumisel Sinu isiklikku linki (see näeb välja umbes nii: https://www.thistimeimvoting.eu/?recruiter_id={0000}) ja teevad seda enne 31. juuli südaööd. Parlamendi valimiskampaania meeskond kutsub kümme parimat kampaaniategijat Strasbourgi.

Mis on auhinnaks?

Kümme võitjat kutsutakse 4-päevasele reisile Strasbourgi (10.-13. september). Nad saavad võimaluse kohtuda ja oma mõtteid vahetada Euroopa Parlamendi liikmetega ning kuulata VIP kohtadel Euroopa Liidu olukorda käsitlevat arutelu, mis on parlamendi igal aastal toimuv tähtsaim debatt, kus pannakse paika ELi tegevussuund järgmiseks aastaks. Parlamendi valimiskampaania meeskond aitab võitjaid kogu reisi jooksul oma nõu ja jõuga. Samuti organiseerib ja kannab Euroopa Parlament osalejate reisi- ja majutuskulud.

Kes saavad konkursil osaleda?

Konkursil osaleja peab olema vähemalt 18-aastane, elama Euroopa Liidu riigis ning saama 10.-13. september Strasbourgi tulla. Võitjatega võetakse ühendust e-posti teel, seega kontrolli oma e-posti peale konkursi tähtaega regulaarselt.

Osaledes konkursil, annad oma nõusoleku enda filmimiseks video jaoks, mida kasutatakse Euroopa Parlamendi sotsiaalmeedia kanalites.